O nás

Rodinná firma

Naše firma je opravdu rodinná, nábytek i jednotlivé projekty jsou často diskutovány u večeře, nahlížíme na problémy z různých hledisek, kriticky naše produkty a služby hodnotíme, až jsou tak dobré, jak jen mohou být. Dáváme důraz na tradiční hodnoty, jak v podnikání, tak v přístupu k bydlení.

Cenová dostupnost

Náš nábytek je cenově dostupný pro každého. Je kvalitní a poctivý ekvivalent ke konzumnímu nábytku produkovanému velkými firmami.

Kvalitní provedení

Práce se dřevem je založena na tradičním řemesle a zpracování, máme svoji práci rádi. I za přijatelnou cenu lze nábytek vyrobit kvalitně. Nechceme přece novou postel či skříň po pár letech vyhodit. Nepodporujeme tento neekologický spotřební přístup k bydlení.

Pečlivý výběr materiálů

Velmi důležitý krok při tvorbě nového nábytku je výběr vhodného a zdravotně nezávadného materiálu. Dáváme přednost materiálům s ekologickou certifikací. Vyrábíme nábytek z masivního dřeva.

Funkčnost a trvanlivost

Co nás zajímá je zejména určitá funkce každého kusu nábytku, pro kterou je určen. S tím souvisí i trvanlivost našeho nábytku, chceme, aby náš nábytek s vámi rostl, stárnul, aby se dal i dědit, aby v sobě nosil kousek vaší historie, ale aby vás neomrzel a dobře vám sloužil.

Originalita a důraz na detail

I přes cenovou dostupnost a funkčnost je náš nábytek rozeznatelný. Každý kus je originál, na kterém je vidět ruční zpracování detailů. Právě důraz na zajímavý detail je pro náš nábytek charakteristický.

Individuální přístup

Základní řada našeho nábytku je pouze v přirozené barvě dřeva, které je povrchově upraveno olejem. Náš zákazník si vybírá finální podobu povrchové úpravy, její barvu i typ. Také si může odnést nábytek v základní řadě a dotvořit ho podle vlastních představ. Jsme otevřeni jakýmkoli přáním a individuálním potřebám zákazníka. Vždy jde uzpůsobit nábytek na tělo nebo vytvořit nový na míru. Zaměřujeme se i na celkový design interiéru.

Různorodost kolekcí

Na každé nové kolekci i designu jednotlivých kusů nábytku spolupracujeme s architekty a designéry. Kolekce bychom rádi po čase obměňovali, vždy se budeme snažit přijít s něčím novým, inovativním a nevšedním.

Návrat a spokojenost zákazníka

Co je pro nás nejdůležitější, je vaše spokojenost. Chceme, abyste si u nás koupili stůl a za rok si přišli i pro židle, protože jste si ověřili všechny kvality našeho nábytku. Chceme, abyste se k nám s radostí vraceli, nakupovali opakovaně a doporučovali nás svým známým.Kontakty: 

PŘÍPRAVA ZAKÁZEK:

Jakub Vávra

+420 775 951 378

jakub.vavra@amanoriginal.comMÉDIA, SPOLUPRÁCE:

Kateřina Vávrová

+420 775 077 799

katerina.vavrova@amanoriginal.com