Rodinná firma:
Naše firma je opravdu rodinná, nábytek i jednotlivé projekty jsou často diskutovány u večeře, nahlížíme na problémy z různých hledisek, kriticky naše produkty a služby hodnotíme, až jsou tak dobré, jak jen mohou být. Dáváme důraz na tradiční hodnoty, jak v podnikání, tak v přístupu k bydlení.
Cenová dostupnost:
Náš nábytek je cenově dostupný pro každého. Je kvalitní a poctivý ekvivalent ke konzumnímu nábytku produkovanému velkými firmami.
Kvalitní provedení:
Práce se dřevem je založena na tradičním řemesle a zpracování, máme svoji práci rádi. I za přijatelnou cenu lze nábytek vyrobit kvalitně. Nechceme přece novou postel či skříň po pár letech vyhodit. Nepodporujeme tento neekologický spotřební přístup k bydlení.
Pečlivý výběr materiálů:
Velmi důležitý krok při tvorbě nového nábytku je výběr vhodného a zdravotně nezávadného materiálu. Dáváme přednost materiálům s ekologickou certifikací. Vyrábíme nábytek z masivního dřeva.
Funkčnost a trvanlivost:
Co nás zajímá je zejména určitá funkce každého kusu nábytku, pro kterou je určen. S tím souvisí i trvanlivost našeho nábytku, chceme, aby náš nábytek s vámi rostl, stárnul, aby se dal i dědit, aby v sobě nosil kousek vaší historie, ale aby vás neomrzel a dobře vám sloužil.
Originalita a důraz na detail:
I přes cenovou dostupnost a funkčnost je náš nábytek rozeznatelný. Každý kus je originál, na kterém je vidět ruční zpracování detailů. Právě důraz na zajímavý detail je pro náš nábytek charakteristický.
Individuální přístup:
Základní řada našeho nábytku je pouze v přirozené barvě dřeva, které je povrchově upraveno olejem. Náš zákazník si vybírá finální podobu povrchové úpravy, její barvu i typ. Také si může odnést nábytek v základní řadě a dotvořit ho podle vlastních představ. Jsme otevřeni jakýmkoli přáním a individuálním potřebám zákazníka. Vždy jde uzpůsobit nábytek na tělo nebo vytvořit nový na míru. Zaměřujeme se i na celkový design interiéru.
Různorodost kolekcí:
Na každé nové kolekci i designu jednotlivých kusů nábytku spolupracujeme s architekty a designéry. Kolekce bychom rádi po čase obměňovali, vždy se budeme snažit přijít s něčím novým, inovativním a nevšedním.
Návrat a spokojenost zákazníka:
Co je pro nás nejdůležitější, je vaše spokojenost. Chceme, abyste si u nás koupili stůl a za rok si přišli i pro židle, protože jste si ověřili všechny kvality našeho nábytku. Chceme, abyste se k nám s radostí vraceli, nakupovali opakovaně a doporučovali nás svým známým.
  
  

Kontakty: 

PŘÍPRAVA ZAKÁZEK:

Jakub Vávra
Tel: 775 951 378
jakub.vavra@amanoriginal.com

Dalibor Halama
Tel: 775 077 733
dalibor.halama@amanoriginal.com

STYK S MÉDII:

Kateřina Vávrová
katerina.vavrova@amanoriginal.com